Pastebėjome, kad yra klausimų, kurių sulaukiame kiekvieną savaitę. Surinkome pačius populiariausius ir pateikiame atsakymus į juos čia:

Iki kada dirba jūsų virtuvė?
Mūsų virtuvė pilnu pajėgumu dirba iki tiek, kiek dirba baras. T. y. I, II, VII galite užsukti pavalgyti iki 24 val., III, IV – iki 2 val., V, VI – iki 4 val.

Ar duodate maistą išsinešti?
Taip, duodame! Taip pat iki baro darbo pabaigos. Tik nepriimame užsakymų telefonu. Užsakyti galite užėjus pas mus.

Ar galite paruošti užkandžių, kurie jau lauktų mūsų ant stalo, kai ateisime?
Taip, galime! Tik už tuos užkandžius turėtumėte sumokėti iš anksto pavedimu arba užsukus į barą. Galime paruošti ir didesnius užkandžių bei vienakąsnių rinkinius, jei juos užsakysite iš anksto.

Ar galime atsinešti savo tortą?
Ne. Nei torto, nei lašinių, nei gėrimų atsinešti negalite. Maistą ir gėrimus reikėtų užsakyti iš mūsų meniu.

Ar rezervuojate staliukus dviems?
Ne, rezervuojamų staliukų dviems neturime. Turime antrojo aukšto terasą, kurioje vietos nerezervuojamos ir ten kviečiame užsukti kompanijas po du.

Ar galima pas jus patekti savaitgalį, jei nerezervavome staliuko?
Galima. Nerezervavusiems paliekame antrojo aukšto terasą. Taip pat galite gauti staliuką, jei jį rezervavusieji neatvyko. Kai visos laisvos vietos užsipildo, apsauga naujų lankytojų neįleidžia.

Ar reikėtų rezervuoti staliuką, jei atvyksime antradienį?
Taip, jei norite būti užtikrinti, kad gausite staliuką. Ypatingai vasaros sezono metu. Dažnai ir antradieniais užsipildo visi staliukai.

Ar rezervavus staliuką galime vėluoti?
Vėluoti galite daugiausiai 15 min nuo rezervuoto laiko. Tiek laiko palaukiame visų, o vėliau atiduodame staliuką laukiantiems.

Ar galite rezervuoti staliuką per dienos pietus?
Per pietus staliukų nerezervuojame.

Ar galima atsivesti savo augintinį?
Ir mums patiems nepatinka šis atsakymas, bet negalima. Buvo laikas, kai leidome ir susidūrėme su įvairiais nesklandumais, po kurių supratome, kad nesame tinkama vieta ateiti su augintiniais.